Dział sprzedaży Clear Channel Poland

Kontakt

Clients Team

Iwona Krzanowska

Manager ds. zarządzania relacjami biznesowymi

M: +48 887 880 082

iwona.krzanowska@clearchannel.com.pl

Magdalena Piotrowska

Account Manager

M: +48 501 194 932

magdalena.piotrowska@clearchannel.com.pl

Paulina Ruta

Key Account Manager

M: +48 510 022 190

paulina.ruta@clearchannel.com.pl

Joanna Sobkowiak

Account Manager

M: +48 509 250 942

joanna.sobkowiak@clearchannel.com.pl

Sprzedaż agencyjna

Monika Barbachowska

Head of Agency Team

M: +48 502 514 486

monika.barbachowska@clearchannel.com.pl

Ilona Łukasiuk

Head of Agency Team

M: +48 515 263 428

ilona.lukasiuk@clearchannel.com.pl

Anna Kamińska

Senior Account Manager

M: +48 518 449 356

anna.kaminska@clearchannel.com.pl

Joanna Oleksy

Senior Account Manager/International Lead

M: +48 506 842 808

joanna.oleksy@clearchannel.com.pl

Dominika Kaczyńska

Account Manager/Sales Product Manager

M: +48 500 799 915

dominika.kaczynska@clearchannel.com.pl

Anastasiia Korotkova

Account Manager

M: +48 512 498 776

anastasiia.korotkova@clearchannel.com.pl

Tranzyt

Kinga Jaworek

Head of New Business & Transit

M: +48 506 842 877

kinga.jaworek@clearchannel.com.pl

Jan Kujawa

Transit Advertising Specialist

M: +48 509 343 740

jan.kujawa@clearchannel.com.pl

Zapisz się do Newslettera Clear Channel.