Nota prawna

Clear Channel Poland Sp. z o.o. oświadcza, że treści opublikowane na stronach niniejszego serwisu (www.clearchannel.com.pl) mają wyłącznie cel informacyjny i nie stanowią oferty firmy w rozumieniu przepisów prawa cywilnego. Organizacja dokłada starań, aby treści przedstawione w niniejszym serwisie informacyjnym były aktualne i rzetelne, ale nie ponosi odpowiedzialności za skutki działań, podejmowanych w oparciu o te informacje. Osoba zainteresowana szerszymi informacjami na temat produktów i usług powinna skontaktować się z centralą firmy Clear Channel Poland Sp. z o.o., ul. Polna 11, 00-633 Warszawa, tel. (48 22) 825 36 06, fax (48 22) 825 30 08
e-mail: clearchannel@clearchannel.com.pl  lub bezpośrednio z przedstawicielem firmy.

Clear Channel Poland Sp. z o.o. nie odpowiada za treści umieszczone w zewnętrznych serwisach WWW, do których łącza zostały umieszczone w niniejszym serwisie.

Niniejszy serwis - jego wizerunek graficzny oraz zawartość są własnością Clear Channel Poland Sp. z o.o., a kopiowanie go (poza udostępnionymi częściami) w całości lub w części wymaga uprzedniej zgody firmy.

Zapisz się do Newslettera Clear Channel.