O nas

Jesteśmy polskim oddziałem Clear Channel International – światowego lidera reklamy zewnętrznej. Przygotowujemy skuteczne i unikalne pod względem kreacji kampanie. Towarzyszymy odbiorcom naszych komunikatów w codziennej drodze do domu, szkoły, na zakupy, a także w wolnym czasie. Nasze kampanie wspierają decyzje zakupowe i inspirują. W jaki sposób? Zapewniamy codzienny kontakt z markami w konkretnym miejscu. Trafiamy także do konkretnej widowni – zawsze zgodnie z celem reklamodawcy.

Dysponujemy wieloma rodzajami nośników reklamowych, dlatego jesteśmy w stanie zaproponować takie, które najlepiej pasują do potrzeb i celów danej kampanii. Nasze rozwiązania wskazują markom nowe kierunki oraz umożliwiają nawiązanie dialogu z odbiorcami. Kampanie Clear Channel służą budowaniu długotrwałych relacji z klientem.

Nasz Zespół

Nasz Zespół

Na czele Clear Channel Poland stoi Zarząd, kierowany przez CEO Dariusza Janczewskiego. 

Zapoznaj się z sylwetkami członków naszej kadry i dowiedz się, jakie sprawują funkcje.

Zobacz więcej

Nasze wartości

Nasze wartości


Wartości, którymi się kierujemy  w Clear Channel to wolność, elastyczność, dalekowzroczność, dotrzymywanie obietnic oraz szybkość działania. To one wyznaczają kierunek naszej codziennej pracy. Pozwalają nam także na wspólny rozwój i wzajemne zrozumienie.

Nasze wartości

Aktualności

Aktualności

Chcesz wiedzieć, co dzieje się w Clear Channel? Sprawdź nasze aktualności.
Regularnie informujemy o podejmowanych przez nas inicjatywach, angażowaniu się w akcje pomocowe czy zmianach w strukturach firmy. Tutaj znajdziesz również informacje o naszych aktualnych i archiwalnych kampaniach reklamowych.

Dowiedz się więcej

Dołącz do nas

Dołącz do nas


Jeśli chcesz dołączyć do zespołu polskiego oddziału lidera reklamy outdoorowej, skontaktuj się z nami!
Sprawdź, na jakie stanowiska poszukujemy aktualnie pracowników.

Zobacz więcej

Zapisz się do Newslettera Clear Channel i śledź na bieżąco wydarzenia ze świata Outdooru.