Relacje

Clear Channel Poland zapewnia markom codzienny kontakt z konsumentami w całym kraju. Umożliwiamy przedsiębiorcom wykorzystanie dla celów reklamowych kluczowych punktów zainteresowania na obszarze aglomeracji. Dzięki temu podejściu są oni w stanie skuteczniej niż kiedykolwiek wcześniej angażować potencjalnych klientów. Prowadząc naszą działalność trzymamy się najwyższych standardów, prowadząc dialog z wszystkimi interesariuszami, włączając w to również władze lokalne.

Dla miast

Dla miast

Clear Channel Poland jako część globalnego koncernu medialnego, korzysta z know-how oraz doświadczeń z innych rynków międzynarodowych. We współpracy z miastami kładziemy nacisk na ideę smart city oraz digitalizację. Staramy się zachować harmonię między reklamą a przyjazną i funkcjonalną dla mieszkańca przestrzenią publiczną. Aktualnie współpracujemy z 71 miastami i miejscowościami w Polsce.

Dowiedz się więcej

Dla galerii handlowych

Dla galerii handlowych

Współpracujemy z 14 największymi galeriami handlowymi w Polsce. Zarządzamy siecią ponad 200 ekranów klasy premium w 6 największych aglomeracjach.

Dowiedz się więcej

Odpowiedzialny biznes

Odpowiedzialny biznes

Clear Channel Poland od lat wspiera organizacje charytatywne oraz akcje dotyczące społecznej odpowiedzialności biznesu. Obejmujemy patronatem wydarzenia poświęcone realizacji celów zrównoważonego rozwoju, zapobieganiu marnotrawienia żywności, ochronie środowiska naturalnego i walce z rakiem.

Dowiedz się więcej

Zapisz się do Newslettera Clear Channel i śledź na bieżąco wydarzenia ze świata Outdooru.