Dla miast

Relacje


Samorząd lokalny to dla nas partner na wielu poziomach. Od wspólnych inicjatyw po współpracę w kształtowaniu przestrzeni miejskiej. Rozumiemy argumenty naszych partnerów i dostosowujemy nasze nośniki do wymagań prawa lokalnego.

Clear Channel już od ponad 50 lat współpracuje z władzami lokalnymi, umożliwiając im dotarcie z określonym komunikatem do lokalnych społeczności. Wspieramy w swych działaniach instytucje użyteczności publicznej i ułatwiamy życie mieszkańców miast.

 • Infrastruktura
  miejska
 • Nośniki informacji
  publicznych
 • Reklamy
  lokalnych partnerów
 • Wsparcie
  społeczności

Rozwiązania

Rozwiązania

Nie tylko zapewniamy nośniki reklamowe, dzięki którym władze lokalne oraz nasi partnerzy mogą skutecznie docierać do szerokiego grona odbiorców, lecz także wspieramy rozwój infrastruktury miejskiej, dostarczając szereg udogodnień dla mieszkańców aglomeracji. Należą do nich m.in. przystanki i tablice informacyjne.


Nasi pracownicy angażują się w różnego rodzaju akcje społeczne oraz środowiskowe i wraz z przedstawicielami lokalnych społeczności pracują dla dobra wspólnego. Nieustannie uczymy się i edukujemy innych, czym jest odpowiedzialność w biznesie.

Współpraca z miastami

Zapisz się do Newslettera Clear Channel i śledź na bieżąco wydarzenia ze świata Outdooru.