Clear Channel Poland

Creating the future of media

Digitale kreatywnie

Sieć reklamowa Clear Channel Poland

0

powierzchni reklamowych

0

aglomeracji

0

przeprowadzonych kampanii rocznie


Zdjęcie pochodzi z serwisu Clear Channel Poland

Z przyjemnością informujemy, że od 1 lutego 2021 roku zmieniamy naszą dotychczasową siedzibę. Po blisko 20 latach spędzonych na ulicy Kruczej, postanowiliśmy przenieść się do nowoczesnego biura znajdującego się w kompleksie International Business Center. Nowa lokalizacja, w bezpośrednim sąsiedztwie stacji metra Politechnika, gwarantuje doskonałą dostępność komunikacyjną, a także zapewnia bogatą infrastrukturę. W wyborze siedziby oraz opracowaniu projektu aranżacji wnętrza, wspierała nas firma CBRE Poland.

Customer journey

SKUTECZNIE PODĄŻAMY ZA KONSUMENTEM

Podróż naszego odbiorcy jest jak film drogi, niezależnie od tego, czy jej celem jest dotarcie do pracy, do centrum handlowego, czy na imprezę. Dla nas celem, realizowanym na zlecenie marketerów, jest inspiracja lub konkretna decyzja zakupowa. Nośniki Clear Channel są doskonałym uzupełnieniem, a czasami nawet głównym filarem komunikacji marek z klientami. Elastyczność naszych rozwiązań pozwala na bardzo precyzyjne targetowanie przekazu do grup pod względem wieku, konkretnej branży czy zainteresowań. Co więcej, dzięki nam, marki towarzyszą swoim potencjalnym klientom w zasadzie od wyjścia z domu: na przystanku, na autobusie, przy drodze, na ulicy i w galerii handlowej. Z nami podróż zakupowa Twojego klienta będzie kompletna. Inspirujemy, pomagamy i wspieramy decyzje. Skontaktuj się z nami, a my uszyjemy dla Ciebie unikalną ofertę, tak by towarzyszyć Twojemu klientowi i osiągnąć wspólny cel.

Produkty

Przyciągnij uwagę odbiorcy, zaangażuj go wykorzystując szeroką ofertę nośników reklamowych Clear Channel Poland – klasyczne formaty OOH, digital OOH oraz różnorodną reklamę tranzytową. Poznaj nasze realizacje.

Aktualności

Chcesz widzieć więcej
o naszej ofercie?

Skontaktuj się z nami

Zapisz się do Newslettera Clear Channel i śledź na bieżąco wydarzenia ze świata Outdooru.