Aktualności

Powrót do listy

Clear Channel patronem „50. Najbardziej Kreatywnych w Biznesie”

Data publikacji: 2018-03-02
Dodaj do ulubionych Pobierz do PDF

Clear Channel jest patronem medialnym 8. edycji najstarszego i najbardziej prestiżowego rankingu przedsiębiorstw kreatywnych i startupów w Polsce „50. Najbardziej Kreatywnych w Biznesie” organizowanego przez magazyn Brief.

Już 1 marca ruszyły zgłoszenia do Rankingu, 6 marca w Sopocie odbędzie się pierwsze z zaplanowanych spotkań w Polsce wokół idei konkursu.

Ideą rankingu 50. Najbardziej Kreatywnych w Biznesie jest docenienie wyjątkowych przedsiębiorców – Osobistości Biznesu, którzy stawiają na innowację i nieszablonowe rozwiązania w biznesie, nieustannie poszukują nowych możliwości rozwoju oraz inspirują innych do działania. Celem inicjatywy jest popularyzowanie dobrych praktyk, porządkowanie i standaryzacja rynku oraz otwieranie możliwości networkingowych i biznesowych.

Ranking BRIEF to inicjatywa, która od 9 lat buduje i promuje segment innowacyjnego oraz kreatywnego biznesu w Polsce. Jest projektem całorocznym. Wspiera budowanie wizerunku firm, rozwój przedsiębiorczości i innowacyjności. Promuje kreatywność biznesów w Polsce. Zwycięstwo w rankingu stanowi dla laureatów prestiżowe potwierdzenie konsekwentnego budowania marek oraz przedsięwzięć prowadzonych na różną skalę – od koncernów, przez małe i średnie przedsiębiorstwa, po działalność startup’ową w wielu dziedzinach. Do tej pory w ramach 7. edycji nagrodzono ok. 500 laureatów. Rzetelność rankingu potwierdzają: kapituła, którą tworzą uznani reprezentanci świata biznesu, zwycięzcy poprzednich edycji, patroni medialni i partnerzy

Ranking 50. Bardziej Kreatywnych w Biznesie relacjonują media - Partner Strategiczny: TVN Media, Patroni Medialni: TVN BiS, Clear Channel, Eurozet, telewizja internetowa Słodki Live.

Partnerami 8. edycji rankingu są: Kulczyk Investments, Oknoplast, ING Bank Śląski, Mastercard, Lekam, OMEGA Pilzno, SCBP Cieślewicz Bartecki Partnerzy Sopot.

Gala wręczenia nagród odbędzie się 5 czerwca w Warszawie.


Zapisz się do Newslettera Clear Channel i śledź na bieżąco wydarzenia ze świata Outdooru.