Aktualności

Powrót do listy

Clear Channel patronuje 7. Targom CSR

Data publikacji: 2018-03-02
Dodaj do ulubionych Pobierz do PDF

Clear Channel Poland objęło patronatem największe w Polsce wydarzenie poświęcone  społecznej odpowiedzialności biznesu jako wyłączna firma w kategorii Outdoor. Targi CSR odbędą się 12 kwietnia br. na PGE Narodowym w Warszawie.

W kwietniu będzie miała miejsce kolejna 7. edycja targów poświęconych odpowiedzialnemu biznesowi i zrównoważonemu rozwojowi, organizowanych przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu (WSTĘP WOLNY). Jako wyłączna firma w kategorii Outdoor, Clear Channel Poland będzie wspierać wydarzenie, promując je na nośnikach reklamy zewnętrznej w Warszawie.

- Targi CSR kierowane są zarówno do przedstawicieli biznesu, jak i szerokiego grona beneficjentów programów społecznych firm, a więc pracowników, konsumentów czy lokalnych społeczności. Dziękujemy Clear Channel Poland za współpracę przy naszym wydarzeniu. Dzięki temu wsparciu będziemy mogli szerzej dotrzeć z informacją o targach,  zachęcić wszystkich zainteresowanych do zwiedzania i poznania lepiej firm i inicjatyw społecznie odpowiedzialnych w praktyce, a także samej koncepcji  - wydarzeniu zawsze towarzyszy część konferencyjna  - mówi Marzena Strzelczak, dyrektorka generalna Forum Odpowiedzialnego Biznesu, organizatora 7. Targów CSR.

Tematem części konferencyjnej wydarzenia będzie współpraca biznesu i jego otoczenia. Podjęty zostanie temat współdziałania w realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju, a szczególnie Celu 17: Wzmocnić środki wdrażania i ożywić globalne partnerstwo na rzecz zrównoważonego rozwoju. W części konferencyjnej wydarzenia eksperci CSR wywodzący się ze świata biznesu oraz z sektora społecznego zastanowią się, jakie możliwości stwarzają dla obu stron inicjatywy polegające na współpracy oraz jakie wartości niosą ze sobą prowadzone w ten sposób działania.

- Działania i projekty Forum Odpowiedzialnego Biznesu uważam za  bardzo wartościowe i cieszę się, że możemy je wspierać. Clear Channel Poland jako profesjonalna firma działająca w przestrzeni publicznej w sposób szczególny chce się zaangażować w działania na rzecz zrównoważonego rozwoju miast idące w kierunku tworzenia „Smart Cities”. Chcemy włączyć się aktywnie w realizację Celu 11 i wprowadzać rozwiązania, które będą wspierać miasta w rozwoju przyjaznego i bezpiecznego miejsca do życia.
Jednocześnie dla Clear Channel jako pracodawcy kluczową wartością jest równe traktowanie  pracowników i promowanie różnorodności. Wprowadzamy instytucjonalne rozwiązania dla tworzenia kultury pracy opartej o wzajemny szacunek i równouprawnienie – mówi Kalina Janicka, CEO Clear Channel Poland.


Targi CSR to największe wydarzenie CSR-owe w Polsce. Organizowane jest od 2005 roku, co dwa lata, przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Celem wydarzenia jest prezentacja działań i praktyk firm społecznie odpowiedzialnych, a także usług oferowanych w tym zakresie. Podczas 7. edycji wydarzenia w 2018 roku organizatorzy spodziewają się około 80 wystawców i 2000 zwiedzających.


 Więcej informacji o wydarzeniu:

•          Strona internetowa:  http://odpowiedzialnybiznes.pl/targicsr

•          Aktualna lista wystawców: http://odpowiedzialnybiznes.pl/targicsr/wystawcy/

•          Informacje o 7. Targach CSR na Facebooku: https://www.facebook.com/events/228660914292862

•          Hashtag wydarzenia: #TargiCSR

Zapisz się do Newslettera Clear Channel i śledź na bieżąco wydarzenia ze świata Outdooru.