Aktualności

Powrót do listy

Clear Channel Poland jako pierwszy wydawca reklamy zewnętrznej OOH i DOOH w Polsce otrzymał prestiżowy certyfikat DOOHx

Data publikacji: 2024-06-04 Dodaj do ulubionychClear Channel Poland, jeden z pionierów reklamy zewnętrznej Out of Home oraz Digital Out of Home w Polsce, otrzymał prestiżowy certyfikat DOOHx potwierdzający ekspercką wiedzę zespołu odpowiadającego za planowanie i realizację kampanii programmatic DOOH. Ten znaczący krok jest podkreśleniem zaangażowania firmy w rozwój nowoczesnych rozwiązań oraz potwierdzeniem wysokiego poziomu kompetencji specjalistów Clear Channel Poland.

DOOHx to platforma szkoleń online, która jest wspierana przez firmę Broadsign, międzynarodowego kanadyjskiego dostawcę rozwiązań technologicznych w obszarze DOOH. Szkolenia na platformie DOOHx dedykowane są dla ekspertów reklamy z obszaru digital i programmatic oraz dla nabywców mediów i wydawców reklamy zewnętrznej. Certyfikacja przyznawana przez DOOHx to obecnie najważniejszy międzynarodowy certyfikat branżowy poświadczający wiedzę w zakresie programmatic DOOH.

– Uzyskanie certyfikatu DOOHx to dowód na to, że nie tylko śledzimy trendy, ale także jesteśmy ich częścią, aktywnie uczestnicząc w ich kształtowaniu. Nasz zespół to grupa profesjonalistów gotowych sprostać nawet najbardziej wymagającym wyzwaniom rynku reklamy DOOH. To dla naszej firmy nie tylko osiągnięcie, ale także zobowiązanie do ciągłego rozwijania w obszarze programmatic DOOH na rynku Polskim – mówi Ewa Sadowska, Head of Product Clear Channel Poland. 

Reklama DOOH staje się coraz istotniejszym elementem strategii marketingowych, Clear Channel Poland sukcesywnie realizuje swoją strategię dostarczania innowacyjnych i skutecznych rozwiązań reklamowych, a zdobycie certyfikatu to kolejny krok w zapewnianiu klientom najwyższej jakości usług z obszaru programmatic DOOH.

 

   

  Archiwum

Zapisz się do Newslettera Clear Channel.